Velikonoce. Křesťanské svátky i svátky Jara. Někdy jsou Velikonoce na sněhu, někdy je příroda v plném rozpuku. Jak to bude letos? Zatím si s námi příroda pěkně pohrává a já ani nemám odvahu nějak si tipovat, jak tohle letos dopadne.

Velikonoce jsou nejvýznamnějším křesťanským svátkem, kdy se slaví zmrtvých vstání Krista po jeho ukřížování. Vzhledem k tomu, že Velký Pátek i Velikonoční Pondělí jsou svátky, čekají nás čtyři dny volna v kuse.

A když už jsou ty velikonoční svátky delší než ty vánoční, tak mám pro vás čtyři tipy na pěknou jarní výzdobu.

Jistě již znáte svůj styl a tak nebude problém letos vytvořit Velikonoční dekoraci přesně podle vašeho gusta, tak aby ladila s vámi i vaším domovem. Není nutné hned vyrazit do obchodního centra a nakoupit vše nové (ale i to je možnost). Spíše se zamyslete nad tím, co již doma máte a v jakém stylu dekoraci chcete.

Velikonoce v jemných pastelových barvách

Jednoduché bílé nádobí doplňte hrníčky v pastelových odstínech, nezapomeňte na dekoraci ve formě zajíčků a kuřátek a chlupaté polštáře na kanapi vyměňte za ty s květovaným vzorem. Když už to Jaro nebude venku, tak ať je alespoň u vás doma.

velikonoce JARO

01 – Designová židle / 02 – Velikonoční kalíšek / 03 – Povlak na polštář/ 04 – Zajíček / 05 – Sada nádobí/ 06 – Hrnek / 07 – Vázičky / 08 – Věnec

Velikonoce v přírodních barvách

Jestli preferujete přírodní styl – nádobí můžete vždy použít jednoduché bílé v kombinaci s přírodními košíky, s čerstvou travou a strakatými křepelčími vejci. Nebo můžete na stůl zvolit luxusní keramiku od firmy Maxwell & Williams. V každém případě se držte přírodních tónů i materiálů.

velikonoce JARO PRIRODNI

01 – Stůl / 02 – Židle / 03 – Miska / 04 – Kalíšek Zajíček / 05 – Hrnek / 06 – Talíř / 07 – Věnec / 08 – Prostírání / 09 – Zajíček

 

Velikonoce ve zlaté

velikonoce JARO LUXUS

01 – Dezertní talíř / 02 – Čajová konvice / 03 – Věnec

Zlaté tóny se letos opět vrací do módy v plné parádě, takže pokud si chcete užít Velikonoce opravdu luxusně zapojte do své výzdoby zlaté doplňky a luxusní nádobí.

velikonoce JARO LUXUS

Jestli milujete glamour styl a chcete si užít jako na zámku, podívejte se po nábytku přesně v tomto stylu.

velikonoce JARO CERNOBILA

01 – Komoda / 02 – Designová židle / 03 – Odkládací stolek

Velikonoce v černobílé kombinaci

Pokud si libujete v černobílé, propadli jste kouzlu nové kolekce IKEA, a nebo prostě jen máte rádi skandinávský styl, tato kombinace pro vás bude ta pravá. Podívejte se, jaké máte doma nádobí, můžete ho doplnit o jednoduché puntíkované či proužkované hrníčky. Na stole vynikne černé prostírání i květiny v jednoduché váze či květináči. Věnec nemusí být dekorací pouze na Vánoce, ale i na Velikonoce se skvěle ujme. Nyní však ze zelených lístků či plný barevných květů.

velikonoce JARO CERNOBILA

01 – Puntíkaté hrnky / 02 – Policový regál / 03 – Věnec / 04 – Prostírání / 05 – Kalíšek Zajíček / 06 – Dekorační zajíček / 07 – Polštář / 08 – Sada nádobí / 09 – Narcis

Tak doma to máte už určitě nádherné a co nějakou aktivitu pro děti? Určitě pro ně i pro sebe najdete inspiraci na zábavu v tomto Velikonočním speciálu.

Již jste četla? POHODA ANEB JAK PROŽÍVAT HYGGE NA JAŘE

A až se budete chystat na malování velikonočních vajíček mám pro vás jeden tip. Znáte trik, jak vyfouknout vajíčko jednou dírkou? Je to neuvěřitelné a neskutečně zábavné.

Moc Vám přeji krásné prožití Velikonočních svátků a vězte, že mít umytá okna není to nejpodstatnější… 

Velikonoce jsou jen jednou za rok, tak si je pořádně užijte!

A bydlete hezky,

Jste připravena na změnu u vás doma? Pomůžu vám vytvořit originální interiér, jedinečný stejně jako jste vy sama. Pro více informací co nabízím a jak funguje návrh interiéru online vyplňte kontaktní formulář nebo mi napište na: julie.rawding@gmail.com

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.