Ing. arch. Julie Rawding

Návrhy interiérů na dálku

velikonoce 2019

JAK NA DOMÁCÍ POHODU, JAK SLADIT BARVY

Velikonoce jsou jen jednou za rok…

Velikonoce. Křesťanské svátky i svátky Jara. Někdy jsou Velikonoce na sněhu, někdy je příroda v plném rozpuku. Jak to bude letos? Zatím si s námi příroda pěkně pohrává a já ani nemám odvahu nějak si tipovat, jak tohle letos dopadne.

A když už jsou ty velikonoční svátky delší než ty vánoční, tak mám pro vás čtyři tipy na pěknou jarní výzdobu.

Jistě již znáte svůj styl a tak nebude problém letos vytvořit Velikonoční dekoraci přesně podle vašeho gusta, tak aby ladila s vámi i vaším domovem.

Není nutné hned vyrazit do obchodního centra a nakoupit vše nové (ale i to je možnost). Spíše se zamyslete nad tím, co již doma máte a v jakém stylu dekoraci chcete.

Nejste si jistá, jak to doma vlastně chcete?

Pouze vy víte, kde jste a kde můžete být šťastná. Přestaňte se ptát všech okolo a objevte ideální místo pro váš život.

STÁHNĚTE SI MEDITACI PRO VÁSMEDITACE PRO VÁS

Velikonoce jsou nejvýznamnějším křesťanským svátkem, kdy se slaví zmrtvýchvstání Krista po jeho ukřižování. Vzhledem k tomu, že Velký Pátek i Velikonoční Pondělí jsou svátky, čekají nás čtyři dny volna v kuse.

/// V tomto článku jsou použité affiliate odkazy, to znamená, že pokud přes takový odkaz nakoupíte, získám drobnou finanční odměnu. Nemusíte mít žádné obavy, pro vás jako nakupujícího se vůbec nic nemění.

Velikonoce v pastelových barvách

Jednoduché bílé nádobí doplňte hrníčky v pastelových odstínech, nezapomeňte na dekoraci ve formě zajíčků a kuřátek a chlupaté polštáře na kanapi vyměňte za ty s květovaným vzorem.

Když už to Jaro nebude venku, tak ať je alespoň u vás doma.

01 – Designová židle / 02 – Velikonoční kalíšek / 03 – Povlak na polštář / 04 – Zajíček / 05 – Sada nádobí / 06 – Hrnek / 07 – Vázičky / 08 – Věnec

Velikonoce v přírodních barvách

Jestli preferujete přírodní styl – nádobí můžete vždy použít jednoduché bílé v kombinaci s přírodními košíky, s čerstvou travou a strakatými křepelčími vejci.

Nebo můžete na stůl zvolit luxusní keramiku od firmy Maxwell & Williams.

V každém případě se držte přírodních tónů i materiálů.

01 – Stůl / 02 – Židle / 03 – Miska / 04 – Kalíšek Zajíček / 05 – Hrnek / 06 – Talíř / 07 – Věnec / 08 – Prostírání / 09 – Zajíček

Velikonoce ve zlaté

01 – Dezertní talíř / 02 – Čajová konvice / 03 – Věnec

Zlaté tóny jsou v módě v plné parádě, takže pokud si chcete užít Velikonoce opravdu luxusně zapojte do své výzdoby zlaté doplňky a luxusní nádobí.

velikonoce 2019

Jestli milujete glamour styl a chcete si užít jako na zámku, podívejte se po nábytku přesně v tomto stylu.

Designový regál / Designová židle /  Odkládací stolek

Nástěnné hodiny Hübsch Telma / Křeslo Pasha / Květináč Roo

Velikonoce v černobílé kombinaci

Pokud si libujete v černobílé, propadli jste kouzlu nové kolekce IKEA, a nebo prostě jen máte rádi skandinávský styl, tato kombinace pro vás bude ta pravá. Podívejte se, jaké máte doma nádobí, můžete ho doplnit o jednoduché puntíkované či proužkované hrníčky. Na stole vynikne černé prostírání i květiny v jednoduché váze či květináči. Věnec nemusí být dekorací pouze na Vánoce, ale i na Velikonoce se skvěle ujme. Nyní však ze zelených lístků či plný barevných květů.

01 – Puntíkaté hrnky / 02 – Policový regál / 03 – Věnec / 04 – Prostírání / 05 – Kalíšek Zajíček / 06 – Dekorační zajíček / 07 – Polštář / 08 – Sada nádobí / 09 – Narcis

Tak doma to máte už určitě nádherné a co nějakou aktivitu pro děti?

Jako dítě jsem milovala, když jsme ve školce a pak škole vybarvovali vajíčka jako omalovánky, nebo je zdobili barevnými papíry.

Letos přesně takovou aktivitu připravila Stáňa z Učitneboneučit.cz, takže si určitě stáhněte její pracovní listy s velikonoční tématikou.

A když už jsme u toho malování velikonočních vajíček, mám pro vás jeden tip. Znáte trik, jak vyfouknout vajíčko jednou dírkou?

Je to neuvěřitelné a neskutečně zábavné.

Moc Vám přeji krásné prožití Velikonočních svátků a vězte, že mít umytá okna není to nejpodstatnější… ( i když… jestli znáte můj příběh – může vám to změnit život)

Velikonoce jsou jen jednou za rok, tak si je pořádně užijte!

A bydlete hezky,

PS: Jste připravena na změnu u vás doma?

Pomůžu vám vytvořit originální interiér, jedinečný stejně jako jste vy sama. Pro více informací co nabízím a jak funguje návrh interiéru na dálku vyplňte kontaktní formulář nebo mi napište na: julie.rawding@gmail.com

5/5
„Co říct…. prostě ji napište, zavolejte a nechte ji tvořit. Neskutečnej, přijemnej a nápaditej člověk, co ví, co dělá!“ ☘️

Eva
Oberreiter
5/5
„Paní Julii, vřele doporučuji, je plná nápadů a poradí když jste sami bezradní. Neváhejte jí oslovit, vždy něco vymyslí.“

Markéta
Tomanová

Leave a Reply

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Více v JAK NA DOMÁCÍ POHODU, JAK SLADIT BARVY
Zavřít