Vánoční výzdoba bytu vás naladí na nadcházející vánoční svátky a bude vám denně připomínat, že se nacházíme v zimním období, tedy čase klidu a odpočinku. 

 

Je skvělé pokud během roku doma měníte dekorace, stejně jako se venku proměňuje příroda. Sobě tak vědomě i podvědomě připomínáte, jak ten čas běží a jaké je zrovna roční období.

Často si v běžném denním shonu ani neuvědomíme, co je za den, na tož abychom si sedli a jen tak si zadumali a zpomalili. V tom je zimní období jedinečné, protože i ti nejvytíženější jedinci si alespoň na jeden večer sednou s rodinou a poděkují za to, že se navzájem mají a s vděčností přijmou i darují dárky.

Zima, ale nejsou jen Vánoce a je skvělé pokud si doma dokážete vytvořit zimní atmosféru a tak se na vánoční svátky začít ladit. Není potřeba utrácet spoustu peněz za drahé dekorace, úplně stačí využít to, co již doma máte.

Vánoční atmosféru můžete také přenést do vaší ložnice. Tím však nemám na mysli, že si s partnerem pouze obléknete vtipná pyžama se Santa Clausem. 

 

Vánoční textil

V ložnici můžete mít speciální vánoční povlečení a nebo naopak zvolit jednoduché sněhově bílé. To doplňte chlupatými polštáři a měkkým vlněným přehozem. Další možností jsou polštáře s fotografiemi se zimní tématikou.

Při vstávání z postele oceníte kožešinovou předložku, která vaše nohy po ránu krásně pohladí.

V zimním období určitě vyměňte lehké letní závěsy za nějaké těžší, třeba sametové.

KLASICKE VANOCE Povlečení mikroflanel Sobi / Vánoční ozdoby set Luxury mix / Vánoční světelný řetěz / Vánoční stromeček  / Beránková deka Zimní sen 

Nábytek a vánoční dekorace

Asi těžko budete s každým ročním obdobím měnit vybavení místnosti, ale drobnými dekoracemi můžete změnit ráz místnosti. Na noční stolky můžete například umístit tácky se zimní či vánoční tématikou nebo použít tácy z broušeného skla, které působí jako z ledového království. V ložnici můžete mít i ozdobený vánoční stromek nebo dekorativní Betlém.

 

vánoční výzdoba bytu - vyzdoba loznice

01 – Postel Monkey / 02 – Závěsné svítidlo Europa / 03 – Stolička Tisi / 04 – Vánoční stromek / 05 – Noční stolek / 06 – Dekorační polštářek / 07 – Dekorační polštářek Ice / 08 – Svítící pyramida / 09 – Vánoční věnec / 10 – Světelný řetěz

Dekorativní osvětlení

Světelné řetězy neudělají parádu jen na vánočním stromku, ale i umístěné nad čelem postele. Vytvoří tak jemnou romantickou atmosféru pro dlouhé zimní večery. S osvětlením souvisí i využití svíček (jen při jejich zapalování buďte opatrní).

Jaká je vaše vánoční výzdoba bytu? Zdobíte pouze stromeček nebo dekorujete celou domácnost?

 

Těším se na vaše komentáře a bydlete hezky

julie rawding podpis

Přečtěte si další články s vánoční tématikou:

TRENDY VE VÁNOČNÍ VÝZDOBĚ 2017

TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY PRO CELOU RODINU

VÁNOČNÍ ÚKLID KROK ZA KROKEM

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.