Britský obchodní řetězec John Lewis připravil 8 Vánočních trendů pro letošní rok. Který bude ten váš nejoblíbenější? Jakou výzdobu na Vánoce máte? Máte ji každý rok stejnou? Nebo se necháte zlákat novými trendy a barevností?

 

Zvířátka z celého světa vyrazila na evropské turné, chtějí navštívit všechny důležité památky. Tyto Vánoce jsou obrovská zábava, hlavně pro vaše děti. Určitě vám pomůžou zdobit vánoční stromek se všemi těmi barevnými zvířátky.

 

vánoční trendy - ground tour

 


Helsinky – trend, který přináší klid a estetiku minimalismu ze severských zemí. Dřevo, kov, sklo a růžové zlato. Doplněno půlnoční modrou a krémovou bílou. 

 

vánoční trendy - Helsinky

 


Útulná lyžarská chata v Alpách. Ideální pro oslavu Vánoc. Letos kreativně, zábavně a trošku jinak. Barevná paleta je od temně modré, k červené a bílé. Všude je plyš a umělá kožešina. Nezapomeňte na motiv sněhových vloček a hlavně na lyže. 

 

Vánoční trendy 2016 - Chamonix

 


Uprostřed zasněžených plání se nachází výstřední oblast, kde více znamená více. Barevnost je krémová, pastelová růžová a zlatá. Hodně zlaté. A třpitu a glitrů. 

 

Vánoční trendy 2016 - Ostravia

 


Rouskin House – trend tradičních Vánoc. Přírodní motivy, tradiční vzory, syté barvy a oheň v krbu. Ruční práce. Vůně hřebíčku, skořice a pomerančů. Vůně lesa, čerstvých větví a šišek, které si přinesete domů ze společné rodinné procházky. 

 

Vánoční trendy 2016 - rouskin house

 


Trend s barevností tropického pralesa. Barvy a tvary inspirované bujnou vegetací a exotickým ptactvem. Základní barvy: fialová, smaragdová zelená a modré odstíny s doplňky ve zlaté.

 

Vánoční trendy 2016 - Shangri-la

 


Chalupa v horách zapadaná sněhem. Dřevo praská v krbu a záře z plamenu svíčky vytváří jedinečnou atmosféru. Barevnost tohoto trendu je od šedozelené až po tmavomodrou. Doplněno zářivou bílou a zlatou. Ozdoby jsou ze skla, kovu i dřeva. Jemnost tomuto trendu dodávají doplňky z peří či papírové dekorace.

 

Vánoční trendy 2016 - snowhill

 


Pojedete před Vánoci do Anglie? Místo magnetu na lednici si můžete pořídit originální vánoční ozdobu. A tak na svoji zimní dovolenou v Anglii vzpomínat každé Vánoce. Vánoční koule s hlavními londýnskými památkami a nebo je libo raději tradiční taxík? Či Big Ben?

 

Vánoční trendy 2016 - tourism

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.