Myslíte, že je potřeba vyzdobit na vánoce jen obývák? A není to škoda? Vyzdobte si vánočně i ložnici a nejen, že budete usínat jako v pohádce, ale vánoční atmosféra vám po ránu zvedne náladu, i když se vám zrovna vstávat nechce.

Vánoční povlečení je minimálně v období adventu nutnost. No v létě by na posteli vypadalo stejně tak trochu zvláštně, takže nejvyšší čas povlečení s vánoční tématikou koupit.

Inspirace do minimalistické ložnice

vanocni povleceni

01 – Odkládací stolek / 02 – Lucerna z bambusu / 03 – Bílá svítící dekorace / 04 – Krémová postel / 05 – Povlak na polštář / 06 – Fluffy polštář / 07 – Závěsná svítící hvězda / 08 – Hvězda / 09 – Ručně pletený pléd / 10 – Vánoční povlečení

Jak vytvořit vánoční atmosféru v ložnici?

Není potřeba to s dekoracemi v ložnici nějak přehánět. Pracujte s tím, co doma už máte. V ložnici nejvíce místa zabírá postel a proto je potřeba se na ní soustředit.

Vánoční povlečení, pletený přehoz, chlupatá předložka. Pokud si výzdobu chcete opravdu užít, přidejte vánoční girlandy, obrázky s vánoční tématikou nebo třeba vánoční hvězdy.

Nejsem úplně fanda na světýlka kolem postele, ale atmosféru to udělá pořádnou. Jen nevím jak se vám v tom všem světle bude spát.

Vánoční povlečení

Přehoz přes postel (nebo klidně několik)

Vánoce a zima vůbec, to jsou pletené plédy a přehozy, chlupatiny, šedá, béžová a hlavně červená a zelená barva. Tím nemůžete vůbec nic zkazit.

Vrstvení polštářů

Polštářů není nikdy dost. Takže přidejte pár s vánoční tématikou. Záleží pouze na vás a na stylu vaší ložnice. Celou sbírku vánočních polštářů i spoustu další vánoční inspirace najdete u mě na Pinterestu.

Obrazy s vánoční nebo zimní tématikou

Vánoční věnce a hvězdy

Inspirace do ložnice, když máte ráda klasiku

01 – Odkládací stolek / 02 – Dřevěný LED svícen / 03 – Dekorativní soška / 04 – Vánoční povlečení / 05 – Postel / 06 – Závěsný věnec / 07 – Závěsná svítící dekorace / 08 – Polštář / 09 – Polštář / 10 – Svítící dekorace

Vidíte, vytvořit vánoční atmosféru v ložnici není nic složitého. Navíc zaručuji dobrou náládu hned od rána. Protože těšit se na Ježíška nemusí jen děti.

A když už jsme u toho Ježíška – viděla jste mých 115 tipů na vánoční dárky pro celou rodinu?

Užijte si vánoční čas a bydlete hezky,

julie rawding podpis

PS: V tomto článku jsou použity affiliate odkazy eshopu Bonami.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.