Trendy se neprojevují jen v módě, ale samozřejmě i v interiérech. Navíc často jde o varianty těchto trendů. Letos to může být například samet, který se objevuje na módních doplňcích stejně jako na polštářích i čalounění nábytku. Ale stejně jako v módě, je skvělé napřed znát svůj styl a módním trendům nepodléhat tak úplně bezhlavě. Přesto je skvělé nové trendy znát a nechat se jimi inspirovat. Navíc je báječné připravit i svůj interiér na novou sezónu.

1. Petrolejová modrá

Petrolejová modrá je odstín někde mezi tyrkysovou a modrou. Skvěle se doplňuje se šedými odstíny, ale i s hořčicovou žlutou, která také patří k barevným trendům pro letošní podzim.

modra trendy

Jídelní čalouněná židle Climpy wave

2. Návrat k přírodě

Velkým trendem je návrat k přírodě. Špalky místo konferenčních stolků. Koberce z juty. Stínidla svítidel z proutí. Keramické nádobí. Lněné ubrusy. Vše v přírodních nebarvených odstínech.

trendy 2017

Odkládací stolek DONA 40cm teak

trendy drevo 2017

Konferenční stolek UNO 40cm borovice

2017 trendy Trendy podzim 2017

Odkládací stolek MORONI vintage styl

 

3. Lahvově zelená

Představte si hluboký les, tak tmavá je tato zelená. Skvěle se doplňuje s doplňky v přírodních odstínech a nebo naopak s ostrou růžovou, která také patří k letošním trendům.

 zelena trendy 2017 Trendy podzim 2017

Taburetka MELLION

2017 zelena trendy Trendy podzim 2017

Barová kovová židle OTORO

 

4. Samet

Samet, hebký a luxusní. To je si hlavní trend pro tento podzim. Je všude jak na módních doplňcích, obuvi, kabelkách, sakách i kalhotách. Stejně tak i v interiéru. Čalouněný nábytek, polštáře, taburetky. Je všude.

trendy 2017 Trendy podzim 2017

Křeslo Retro červené

 

podzim trendy Trendy podzim 2017

Křeslo Barok šedý samet

 

5. Monochrom

Černobílá kombinace v interiérech se objevuje stále. Nyní se k ní přidávají další další grafické prvky, silné pruhy, kostky. Skvěle se doplňuje s měděnými doplňky, které se stále drží na vrcholu oblíbenosti.

monochrom 2017 Trendy podzim 2017

Moderní rozkládací rohová sedací souprava Marone Duo

design4life

Barová židlička GLOUCESTER

 

cernobila trendy

Křeslo EVA

 

6. Rostliny

Rostliny v interiéru vám doma nejen pomohou vyčistit vzduch, ale jsou i skvělými interiérovými doplňky. Navíc je uklidňující dívat se do zeleně a pokud bydlíte ve městě je to pro vás tedy téměř nutnost. Pro co nejjednodušší pěstování je skvělé využít samozavlažovacích květináčů, takže se již nemusíte bát, že rostliny zapomenete zalévat.

rostliny trendy 2017

Samozavlažovací květináč bílý

trendy 2017 rostliny

Samozavlažovací květináč 40cm

 

7. Ostrá růžová

Tato růžová se skvěle doplňuje se šedými odstíny, ale i s jemnými pastelovými odstíny modré či růžové. Vždy vás pohled na ní rozveselí zvlášť, když venku bude nevlídno a pošmourno.

Trendy podzim 2017 ruzova puf

Puf Cly 50cm růžový

 

Trendy podzim 2017 ruzova

Jídelní židle DURHAM

https://youtu.be/T93xHRATBCE

A jaký je váš oblíbený trend? Získal si vás některý?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.