Close

Rak – Bydlení podle horoskopu

jak bydlí rak

Rak patří mezi znamení nejvíce svázané s domovem a rodinným životem vůbec. Ideálně bude mít velkou rodinu do které zahrne i všechny vzdálené příbuzné a bude nadšen pokud přijdou na návštěvu klidně všichni. Atmosféra takové návštěvy je sice bláznivě chaotická, ale každý je osobně přivítán, nakrmen i napojen.

Račí pozitiva: ochranitelská povaha, rodinný, milý, citlivý typ

Račí negativa: Přecitlivělý, neodpouští, náladový

Račí domov nepatří mezi nejuklizenější, ale rozhodně je útulný. Rak nic nevyhodí a organizace domácnosti není jeho silná stránka. Miluje starožitnosti a tak je u něj doma určitě najdete.

RAK bydlení podle horoskopu

Raci jsou sběrači.

Mají na poličkách milion drobností, a rozhodně nepatří mezi minimalisty. Oni se tak však cítí příjemně. Milují staré obrazy a rodinné fotografie. Milují vlastně všechno staré, milují věci s historií a příběhem.

Nechoďte s nimi na trh či do bazarů. Vše se jim bude líbit a hodit!

Rak svůj domov miluje nade vše.

Jako vodní znamení si vybírá domov nedaleko řeky či na břehu jezera. Pokud se mu toto nepoštěstí, určitě bude mít doma alespoň akvárium či malou fontánku.

Je to ten typ, co za sebou zavře dveře a relaxuje v pohodlí svého domova.

 

Neustále něco přestavuje, předělává či jinak mění. Miluje období od Vánoc do jara, kdy se mohou obměňovat tématické dekorace (Vánoce, Valentýn, Velikonoce). Mezi jeho oblíbené barvy patří zelená, bílá, světle modrá, ale i růžová či lila. Jeho planetou je Měsíc. Kameny: měsíční kámen a perla.

Země: Nizozemí, Nový Zéland, Paraguay, Scotland, USA

Města: Amsterdam, Manchester, Milan, New York, Stockholm, Tokyo, Benátky

rak kuchyně bydlení podle horoskopu

Kuchyně

Nejoblíbenější místností pro Raka je kuchyně, kde tráví také nejvíce času. Je to základ jeho domova. Ideální kuchyně je v country stylu s velkým dřevěným stolem.

V této domácnosti se v kuchyni odehrává vše. Vaření, jídlo, zábava, telefonování, práce i hraní dětí.

Obývací pokoj slouží pouze k relaxaci. Je neskutečně pohodlný. A s dostatkem míst pro sezení pro celou širokou rodinu. Protože Rak miluje staré věci určitě bude mít i nějaký nábytek který podědil po příbuzných. A vůbec nevadí, že je nábytek trochu ošoupaný, to jen dodá ještě více domácké atmosféry. Velká knihovna plná knih a na stěnách fotografie rodinných příslušníků.

Rak svou rodinu miluje nade vše!

rak ložnice bydlení podle horoskopu

Rak a jeho ložnice

Pravděpodobně bude zařízená luxusně a s tou nejlepší postelí, kterou si Rak může dovolit. S luxusními polštáři a vyšívaným přehozem. Ložnice je místnost ryze soukromá. 

Vše ve znamení bílé barvy. Na stěnách bude několik fotografií zachycujících šťastné rodinné chvíle. Dostatek úložných prostorů zabrání Rakovi vytváření nepořádku z hromadění věcí.

Koupelna

Koupelna patří také mezi velmi důležité místnosti pro Raky, jakožto vodního znamení. Opět ideální základní barva je bílá, doplněná zelenou či modrou.

V koupelně najdete i dřevěné a další přírodní doplňky jako jsou kameny či mušle.

Umění a dekorativní předměty

  • Starožitnosti
  • Fotografie rodinných příslušníků
  • Interiérová vodní fontánka
  • Vázy a mísy

Květiny a zahrada

Rak patří mezi skutečné pěstitele. Pokud může tráví čas na zahradě. Miluje i řezané květiny jako dekoraci svého domova. Mezi jeho nejoblíbenější patří všechny rostliny s bílými květy. Lilie nebo třeba bílé růže.


Žádné zběsilé lítání ze schůzky na schůzku, žádné nahánění po telefonu nebo po skypu… Žádné bezcílné brouzdání internetem.

Jen a pouze vy a vaše emailová schránka. Třeba v jednu ráno. Tak probíhá spolupráce s návrhářkou interiérů online – se mnou.

Na řešení vašeho interiéru už nemusíte být sama.

Máte zájem o více informací? Napište mi.

Julie Rawding

Julie Rawding

matka, tetka a architektka
Napište mi na: julie.rawding@gmail.com

Pomáhám ženám vytvořit si originální domov podle jejich gusta. Domov stejně jedinečný jako jsou ony samy. A to online a bez stresu.
Julie Rawding

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Více v Nezařazené
býk bydlení inspirace
Jak bydlí Býk – Bydlení podle horoskopu

Býci jsou ovlivňováni živlem země a to jim dává smysl pro praktické a materiální záležitosti. Mají klidnou a vyrovnanou povahu...

Zavřít