Close

NÁVRHY nejen INTERIÉRŮ ONLINE

Záleží pouze na tom, zda tam kde jste vy i já, je také internetové připojení.

„Paní Rawding jsem oslovila na základě doporučení. Potřebovala jsem navrhnout  ateliér, ve kterém by se dalo i přespat a bylo tam dost úložného prostoru pro hromady materiálu a zároveň dost světla pro práci, přičemž peněz ani místa nebylo mnoho. 

Chtěla jsem po ní nápady ohledně designu vnějšího vzhledu této malé dřevostavby a logicky uspořádaný vnitřek, aby peníze vložené do projektu byly maximálně využity. Spolupráce s ní probíhala na dálku po mailu, pomocí fotografií a písemné domluvy a byla úžasná. Paní Rawding mi navrhla báječné řešení interiéru a krásný design vnější podoby dřevostavby.

Komunikace s ní byla v přátelském a tvůrčím duchu a naprosto bezproblémová. Její služby bych doporučila všem, kdo řeší podobné záležitosti. Určitě se ji vyplatí kontaktovat, neboť v konečném řešení mi její nápady ušetřily peníze a přinesly spokojenost s výsledkem jak vnější tak hlavně vnitřního uspořádání stavby. Paní Rawding děkuji za její služby a rozhodně doporučuji.“

Mgr. Daniela Martanová, ČR

Paní Rawding jsem náhodně objevila na internetu několik týdnů před stěhováním, s hlavou plnou úvah o nových začátcích. Mým přáním byla krásná a útulná obývací kuchyň, kde by bylo dost místa pro dovádění dětí i pro setkávání s přáteli – prostor, který je uspořádaný, ale zároveň hravý a veselý. Nábytek jsme měli vlastní a tím byly omezené i možnosti zařízení.

Spolupráce s paní Rawding byla velmi intenzivní, radostná a tvůrčí. Veškeré záležitosti jsme řešily mailem, trpělivě odpovídala na všechny dotazy a rovněž vzala v úvahu naše představy i možnosti. Její nápady obohatily náš životní prostor a dodaly místu atmosféru.
Zpětně hodnotím pohled odborníka jako nepostradatelný – představuje totiž jeden dílek skládanky, který když chybí, dílo není úplné a dokončené.

Jsme potěšeni z výsledku spolupráce, který daleko předčil naše očekávání a do budoucna plánujeme konzultaci zařízení dětského pokoje.
Ida Zavadilová, ČR

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE