Nová kolekce OMEDELBAR je již na první pohled výjimečná. Nejen proto, že se jedná o limitovanou edici. Kouzelnický cylindr, zlaté hodiny nebo třeba váza ve tvaru boty. Vše působí dojmem jakoby si Madonna odskočila do světa Říše Divů a nepotkala se tam s Alenkou a bílým králíkem, ale s Lady Gaga a Beyoncé.

To není náhoda, protože návrhářka kolekce OMEDELBAR,  Bea Åkerlund, pracovala právě s těmito světovými umělkyněmi a právem patří mezi nejvlivnější stylistky a kostýmní návrhářky v hudebním a filmovém průmyslu. Její tvorba je skutečně kreativní a posunula nabídku IKEA do úplně nové dimenze. Pro Beu to byla první zkušenost s interiérovým designem a v celé kolekci je vidět její rukopis, ve kterém se spojuje móda Hollywoodu s temným stylem Gothic.

Celá kolekce obsahuje 35 kousků. Ty se soustředí na prostor dívčí šatny, a najdete zde vše co milovnice krásného oblečení může potřebovat. S touto kolekcí vytvoříte šatnu vysloveně pro hollywoodskou hvězdu.

V České republice můžete koupit 33 prvků této kolekce. Kouzelné zrcadlo a rukavice, které byly vytvořeny novou technologií pomocí 3D tisku se snad i zde brzy objeví v nabídce.

OMEDELBAR Spegel IKEA Försedd med säkerhetsfilm - minskar risken för skador om glaset splittras.OMEDELBAR Väggdekoration IKEA

 

„BUĎTE SAMI SEBOU – buďte sví a nehleďte na to, co si o vás myslí okolí. Přesně o tom je celá kolekce OMEDELBAR – o individualitě a kreativitě.” BEA ÅKERLUND

Omedelbar je sice kolekce navržená pro hvězdnou šatnu, ale její prvky využijete v celém domě. Fantazii se meze nekladou a jak říká Bea: „Buďte sví“. Vneste do svého domova špetku humoru, drama i hollywoodského glamour.

OMEDELBAR – Ložnice

Tato kolekce si vysloveně říká o to, aby byla použitá v ložnici v co největší míře. Vnese do místnosti luxus i hravost. A vy se zde, už vždy, budete cítit jako hvězda.

Povlečení na dvoulůžkoStínidlo závěsné lampyKřesloPotah na polštářPolštář, tvar rtůNástěnné hodiny / Koberec / Dekorační mísa

OMEDELBAR – Obývací pokoj

Obývací pokoj s prvky této kolekce je tak trochu pro odvážné. Ale kombinace červené, černé a zlaté obývacímu pokoji sluší. Přidejte grafické polštáře, které doplňují proužkované závěsy z nové kolekce a získáte skutečně originální interiér.

Fotomontáž v reálném obývacím pokoji, kde se skutečně nebojí být sví.

Polštáře oči / Dekorativní mísa / Váza cylindr / Nástěnné hodiny / Závěsy / Koberec

 

OMEDELBAR – Dívčí ložnice

Tato kolekce byla tvořena s cílem vytvořit takový dívčí budoár. Takže ložnice pro mladou dívku vybavená těmito prvky bude jako sen, který se potkal s realitou. Baldachýn nemusí být zavěšený jen nad postelí, ale klidně ho využijte jako zákoutí s křeslem pro čtení nějakého temného románu.

Baldachýn / Křeslo / Stojan na šaty / B – multifunkční osvětlení / Povlečení / Polštář rty / Ozdobná krabička / Krabice s víkem / Koberec / LED osvětlení Taška

 

OMEDELBAR – Předsíň

Pokud se hned po příchodu domů chcete cítit jako Alenka v Říši divů, vybavte si předsíň těmito prvky.

Taburet / Krabice na obuv / Tapeta / Stojan na šaty / Ramínka / Koberec / Nákupní taška / Osvětlení Taška

Mohlo by vás zajímat:

DĚTSKÝ POKOJ PRO HOLČIČKU – IKEA

NÁVRH INTERIÉRU ONLINE – CO JSTE POTŘEBOVALA VĚDĚT

BARVA ROKU 2018 – ULTRA VIOLET A JEJÍ VÝZNAM

A bydlete hezky,

Jste připravena na změnu u vás doma? Pomůžu vám vytvořit originální interiér, jedinečný stejně jako jste vy sama. Pro více informací co nabízím a jak funguje návrh interiéru online vyplňte kontaktní formulář nebo mi napište na: julie.rawding@gmail.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.