Ing. arch. Julie Rawding

Návrhy interiérů na dálku

NÁVRH ONLINE

Návrh interiéru zdarma – 10 nástrojů pro vás

Toužíte si navrhnout svůj interiér? Hledáte na googlu ten správný nástroj? Už nehledejte. Našla jsem je pro vás:)

Láká vás návrh interiéru zdarma? Chcete si na nečisto vyzkoušet výmalbu vaší ložnice? Nevíte zda se vám kanape, které se vám tak líbilo v obchodě, vejde do obýváku?

NÁVRH INTERIÉRU ZDARMA – ROZVRŽENÍ NÁBYTKU

NÁVRH INTERIÉRU ZDARMA - floorpad

FloorPAD

Jednoduše a rychle vytvoříte plán bytu nebo domu, vybavíte ho nábytkem dle vašich představ a zobrazíte si jeho 3D vizualizaci. Pro práci s programem není nutná žádná instalace.

FloorPlanner

umožní jednoduše a rychle vytvořit půdorys bytu či domu. Můžete si naplánovat i svoji zahradu či kancelář. První projekt je zdarma. Pro práci s programem je nutná registrace. Výhodou je snadné zakreslení půdorysu, ovládání, rychlá 3D vizualizace místnosti a video návody.

Návrh interiéru

umožní velmi snadno nakreslit půdorys bytu či domu. Jedná se o jednoduchou aplikaci, kterou zvládne ovládat opravdu každý. Pokud pro práci preferujete slovenštinu, toto je program pro vás. Výhodou může být automatické kótování půdorysu, a nevýhodou, že zde není možné 3D zobrazení.

IKEA

pokud plánujete zařídit si byt ve stylu IKEA je tento plánovač ideální. Nevýhodou je navrhování každé místnosti zvlášť. Výhodou je snadné 3D zobrazení a výpočet ceny vybraného nábytku plus získáte i seznam všech výrobků, které jste ve svém návrhu použili.

Stáhněte si PDF seznam se 17 online nástroji pro úpravu vašeho interiéru zdarma

 

NÁVRH INTERIÉRU ZDARMA - 17 nastroju

NÁVRH INTERIÉRU ZDARMA – KUCHYNĚ

NÁVRH INTERIÉRU ZDARMA - ikea planovac

IKEA PLÁNOVAČ

Jednoduchý a rychlý plánovač kuchyní, ve kterém si můžete upravit hotovou kuchyňskou sestavu. Detailní kuchyňský plánovač, v tomto plánovači si navrhnete vše podle svých představ. Návrh si můžete vytisknout nebo uložit na IKEA server a při nákupu kuchyně vše ještě podrobně probrat s odborníkem na prodejně.

SIKO PLÁNOVAČ

Jednoduchý, intuitivní plánovač. Návrh kuchyně ve 2D i 3D zobrazení včetně ceny kuchyně. Plus možnost kuchyni rovnou objednat.

NÁVRH INTERIÉRU ZDARMA – KOUPELNA

NÁVRH INTERIÉRU ZDARMA - duravit

Konfigurátor koupelen SIKO

Velmi snadno dokážete navrhnout koupelnu – Stačí zadat tvar a rozměry koupelny, vybrat prvky – vanu, umyvadlo, sprchový kout atd. dle vašich představ a jednoduše získáte 2D návrh vaší nové koupelny. Samozřejmostí je i seznam použitých výrobků.

Plánovač koupelen Duravit

Velmi kvalitní plánovač, kde můžete využít i přednastavené šablony, které můžete upravit podle vašich potřeb. Získáte půdorys i 3D zobrazení vaší nové koupelny, které můžete snadno použít při jednání s instalatérskou firmou.

NÁVRH INTERIÉRU ZDARMA – BAREVNÉ A MATERIÁLOVÉ ŘEŠENÍ

NÁVRH INTERIÉRU ZDARMA - photocopa

Colordesigner

nahrajte si fotografii vašeho interiéru a vyberte si tu pravou barvu pro vaši výmalbu. Díky univerzálnímu číslování barev si můžete vaši volbu nechat namíchat v jakémkoli míchacím centru.

Photocopa

Najděte svou barevnou inspiraci. Zvolte si obrázek, který je vám barevně blízký a tato aplikace vám vytáhne použité barevné odstíny. Pak už pro vás bude hračka zařídit váš interiér.

NÁVRH INTERIÉRU ZDARMA loznice ikea

01 – Koberec / 02 – Postel HEMNES / 03 – Křeslo / 04 – Dekorační polštář / 05 – Noční stolek / 06 – Budík / 07 – Harmonický obraz / 08 – Nástěnná lampa / 09 – Polštář / 10 – Povlečení

Vaše bydlení je především VAŠE, tak na to nezapomínejte a navrhování si užijte!

Přečtěte si:

 

PS: Možná mě sledujete již dlouho. Čtete poctivě všechny články na blogu, sledujete můj facebook, i youtube. Jen si stále nejste jistá, jak tu vaši předsíň, ložnici nebo třeba kuchyň s obývákem dotáhnout. Chcete to zvládnout sama, ale pořád to drhne. možná děláte i tyto základní chyby při zařizování interiéru, ale nevzdáváte se.

Je skvělé, že se tak snažíte. Moc vám fandím a držím palce. Pokud byste chtěla pomoc a třeba popostrčit správným směrem a hlavně na to celé nebýt sama, podívejte se, jak vám mohu pomoc já.

Leave a Reply

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE