Metalické dekorace dodají lesk a blesk každému interiéru. Jak přidat i do vaší domácnosti měděné dekorace? Ve které místnosti nejlépe vyniknou? A neodzvonilo již tomuto trendu?

Měděné dekorace se začaly objevovat v trendy interiérech před několika lety. Letos přestává být měď tolik trendy, ale stále ještě to nezvládá. Jak ji zapojit do interiéru a jaké doplňky přidat vám ukážu v tomto článku. Měď a její načervenalá barva dodá totiž i vašemu domovu nový rozměr.

Měděné dekorace v předsíni

Měď se může se objevit na rámu zrcadla, na lampičce, na hodinách nebo klidně na odkládacím stolku.

Měděné dekorace v obývacím pokoji

Měděné dekorace v ložnici

Jednoduchá ložnice v přírodních materiálech a barvách si vysloveně o měděný odstín říká. V takovéto ložnici se vám bude spát naprosto náramně. Jestli máte noční můry a stále netušíte proč, přečtěte si článek na téma JAK VAŠE LOŽNICE OVLIVŇUJE VÁŠ SPOKOJENÝ SPÁNEK.

Měděné dekorace v industriální ložnici

Měď vnese do takové ložnice další barvu a trochu tvrdost takové ložnice zjemní. Určitě zde nezapomeňte na květiny, jako další barevný a hlavně ženský prvek.

Měděné dekorace do jídelny a kuchyně

Asi více než kde jinde se objevují měděné odlesky v kuchyni či jídelně. Závěsná světla, hrnce, pánve, kuchyňské roboty… Měď najdete nyní už úplně na všem, proto s ní nakládejte opatrně.

Osvětlení k jídelnímu stolu

Doplňky a pomocníci v kuchyni

Měděné dekorace do vaší domácí kanceláře

Měď vaši domácí kancelář vysloveně rozsvítí, navíc v podobně velmi originální. Při práci vás potěší pohled na minimalistické hodiny a posvítíte si jedinečným světlem.

Pokračujte ve čtení:

NÁVRH INTERIÉRU ONLINE – CO JSTE POTŘEBOVALA VĚDĚT

BARVA ROKU 2018 – ULTRA VIOLET A JEJÍ VÝZNAM

 

A bydlete hezky,

Jste připravena na změnu u vás doma? Pomůžu vám vytvořit originální interiér, jedinečný stejně jako jste vy sama. Pro více informací co nabízím a jak funguje návrh interiéru online vyplňte kontaktní formulář nebo mi napište na: julie.rawding@gmail.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.