Baví vás měnit styl vaší ložnice podle nálady? Nebo vás to zatím vůbec nenapadlo? Nemusíte měnit celé vybavení, občas stačí vyměnit pouze doplňky a vytvořit tak jedinečný styl. A hlavně překvapit večer manžela.

Inspirace ložnice – mám pro vás dnes 7 trendů, které zaručeně zvládnete vytvořit i vy. Stačí pár drobností a doplňků a večer se vám může zdát třeba že jste na safari v Africe.

/// V tomto článku jsou použité affiliate odkazy, to znamená, že pokud přes takový odkaz nakoupíte, získám drobnou finanční odměnu. Nemusíte mít žádné obavy, pro vás jako nakupujícího se vůbec nic nemění.

ROZSVIŤTE TO SE ŽLUTOU

Žlutá barva je barva štěstí, takže vám zlepší náladu každé ráno. Místnost vysloveně rozsvítí, je to takové instantní sluníčko a díky tomu se budete celý den cítit skvěle a plná energie.

SAFARI STYL

Přidejte přírodní materiály – dřevo, bambus, ale třeba i ratan. Na stěnu můžete zavěsit nějaké obrazy s africkou tématikou, nebo pokud se nebojíte, typické africké masky. Určitě nezapomeňte na výrazné rostliny s velkými listy. Banánovník bude úplně ideální. A pro dokonalou atmosféru si připravte i nějakou tu tématickou hudbu.

SCANDI – inspirace ložnice

Jednoduchý design, bílá barva, grafické motivy, přírodní materiály, barevný kontrast na doplňcích. To vše je skandinávský design.

Letos se do ložnic navíc dostávají doplňky s metalickým efektem, ve zlatém či mosazném odstínu. Přečtěte si také článek Jak na interiér s měděnými dekoracemi. Interiéru dodají teplo, které by mu mohlo ve skandinávském stylu trochu chybět. A i zde při dekorování nezapomeňte na spoustu zeleně.

lozni pradlo - loznice

KVĚTINOVÁ INSPIRACE LOŽNICE

Ideální téma pro Jaro. Po dlouhé zimě je skvělé pokud si můžete jaro a všechny ty rozkvetlé květiny přinést domů.

Pak i když venku bude zataženo, vy se budete ve své ložnici cítit jako na rozkvetlé louce. Ideální je kombinace bílé a pastelových barev. Povlečení s květinovým motivem a čerstvé nařezané květiny ve váze.

ZEN

Milujete jednoduchost a klid? Pak je pro vás styl zenové ložnice jako dělaný. Minimalismus dřevěné postele, betonové doplňky a jednoduchá zenová zahrada na tácu. V takové ložnici zregenerujete i zrelaxujete během minutky.

Četla jste již Jak zařídit minimalistickou ložnici?

TROPICKÁ

Úplný opak předchozího stylu. Barevný výbuch jako někde v tropické džungli. Výrazné odstíny zelené, růžové i žluté. Přírodní materiály – bambus, ratan, juta nebo třeba teakové dřevo. Textil s tištěnými tropickými motivy, zarámované listy rostliny, ptačí klece s papoušky nebo klidně bez.

INDUSTRIÁLNÍ INSPIRACE LOŽNICE

V industriálním stylu se hrdě přiznávají stavební materiály, surový beton i holé železo. V interiéru se používají kousky, kterou jsou stylové i funkční.

Jdou však takové prvky použít i v ložnici? Černé doplňky, kovový nábytek, industriální lampy i lampičky. I v takovém interiéru však použijte rostliny pro zjemnění atmosféry.

Nejste si jistá, jak to doma vlastně chcete?

Pouze vy víte, kde jste a kde můžete být šťastná. Přestaňte se ptát všech okolo a objevte ideální místo pro váš život.

STÁHNĚTE SI MEDITACI PRO VÁS

Sdílejte článek a bydlete hezky,

PS: Jste připravena na změnu u vás doma? Pomůžu vám vytvořit originální interiér, jedinečný stejně jako jste vy sama. Pro více informací co nabízím a jak funguje návrh interiéru online vyplňte kontaktní formulář nebo mi napište na: julie.rawding@gmail.com

5/5
"Paní Julii, vřele doporučuji, je plná nápadů a poradí když jste sami bezradní. Neváhejte jí oslovit, vždy něco vymyslí."

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.