Ing. arch. Julie Rawding

Návrhy interiérů na dálku

hojnost v zivote

JAK NA DOMÁCÍ POHODU

Hojnost v životě pomocí Feng Shui

Hojnost v životě pomocí Feng Shui? Další ezo-kecy? Už jste také četli všechny ty rady o energii „ČI“, že když si umyjete vstupní dveře, že se k vám peníze jen pohrnou? Věříte tomu? Věříte, že to jak vypadají vaše vstupní dveře ovlivňuje vás i vaší psychiku? Věříte, že něco takového může dokonce ovlivnit i vaši finanční situaci?

Jedná se o trochu zjednodušené pravidlo vycházející ze starého učení Feng Shui, tak se na to  pojďme podívat trochu podrobněji.

hojnost v životě pomocí Feng Shui

Mockrát jsem přemýšlela nad tím, čím to, že některé domy působí dojmem, že v nich bydlí bohatí lidé a některé, že v nich bydlí spíš ti sociálně slabší. A nejen u domů. Pokud se proběhnete po paneláku a podíváte se na dveře bytů, tak také uvidíte výrazné rozdíly.

Některé byty mají před dveřmi hezkou, barevnou rohožku. Dveře i stěny okolo jsou čisté. Dveře i zvonek jsou jasně označeny buď číslem bytu či jménem obyvatelů.

Pak jsou byty, kde před dveřmi najdete několik párů rozkopaných bot. Rohožka má již ty nejlepší léta za sebou a z místa, kde byl asi kdysi zvonek čouhají dráty.

„Vchod, symbolizuje váš kontakt se světem ven, váš přístup ke světu, váš přístup k vlastnímu životu. Dveře přitahují energii. Jde o energii financí a lásky nebo hádek a frustrací?“ Zuzana Adam – Konzultant Adam Feng Shui

Nemusíte být zrovna odborník na Feng Shui či člověk cilivý na životní energie, ale určite budete mít lepší pocit z bytu, do kterého vstupujete čistými vstupními dveřmi.

První dojem je zkrátka první dojem.

 

hojnost v životě pomocí Feng Shui

Vztahy a peníze, je to, co lidé nejvíce ve svých životech řeší. Někdy napřed peníze a až pak ty vztahy. Nápadů, jak oboje řešit jsou plné lifestylové časopisy. A informací jak tyto oblasti života řešit pomocí Feng Shui je plný internet. Hojnost v životě je zkrátka téma, které táhne.

Začněte tím nejjednoduším, co pro sebe a svůj život můžete udělat hned. Dejte do pořádku svůj vchod.

 

Kolikrát denně jím procházíte? A teď si představte, že na cokoli nefunkčního, cokoli co nevypadá dobře v oblasti vchodu, vaše podvědomí reaguje frustrací a hněvem. A jak potom chcete být šťastní a úspěšní v práci, ale i doma, když toto ignorujete?

Zuzana Adam ve své knížce Osvoboďte se s Feng Shui uvádí krásné cvičení, které určitě vyzkoušejte. Na chvilku zavřete oči a zamyslete se nad svým vchodem. Tak teď svůj nynější vchod popište, vždy použijte přídavné a podstané jméno. Například voňavý vchod, tmavý prostor, úzká chodba, vzdušná hala, světlý vstup…Vše si pečlivě zapište.

A nyní škrtněte podstatná jména. Přídavná jména, která vám zůstaly, vyjadřují, jak vypadá vaše kariéra, práce či příležitosti a lidé přicházející do vašeho života. Jak jste s výsledkem spokojeni?

Můžete hned začít s malými úpravami, které budou mít velký efekt na vás i váš život.

 

Leave a Reply

Více v JAK NA DOMÁCÍ POHODU
Zavřít