JAK FUNGUJE NÁVRH NA DÁLKU

NÁVRH INTERIÉRU ONLINE
Získejte vizi svého interiéru, ať už bydlíte kdekoli.

POZNÁVÁTE SE?

po několika hodinách v IKEA stále nevíte, co si do vaší domácnosti koupit
v IKEA jste toho naopak nakoupili tolik, že vůbec nevíte, co s tím
výsledkem je přeplněná domácnost spoustou věcí a celkový dojem je „každý pes, jiná ves“ – rozhodně to tedy nepřipomíná interiér ve skandinávském stylu
máte doma krásné křeslo po dědovi, ale nevíte, jaké k němu zvolit doplňky, tak, aby výsledný efekt z místnosti byl úžasný jako děda ve vašich vzpomínkách
s partnerem se nejste schopni shodnout na zařízení a dekoraci vašeho domova (a ano, v IKEA jste si sice dali společný oběd, ale od té chvíle jste na sebe nepromluvili)
opravdu nevíte, co si s vaší domácností (a partnerem) počít…

Já vím, jak se cítíte. Pořád doufáte, že se to nějak poddá, že to přeci zvládnete, že přeci žádného architekta nebo designéra nepotřebujete. Že přece sama nejlépe víte, co je hezké (a co potřebujete).
Představte si sama sebe, jak stojíte ve svém obývacím pokoji, kde vše má své jasné místo, kde je vše v dokonalém barevném souladu, kde se cítíte sebejistě a úžasně.

Toto je váš domov, úžasný a jedinečný, stejně jako vy.
Přestaňte snít a objednejte si svůj online návrh.

OD TOHOTO SNU VÁS DĚLÍ JEN PÁR KLIKNUTÍ
S radostí vypracuji celkový koncept pro váš domov. Na řešení vašeho interiéru totiž nemusíte být sama.1. KONTAKT

V první řadě se mi ozvěte. Můžete mi napsat rovnou na můj soukromý email: julie.rawding@gmail.com nebo vyplňte kontaktní formulář.2. PŘEDSTAVY A OČEKÁVÁNÍ

Seznámíte mě se svým interiérem snů, s vašimi požadavky a očekáváním. Co máte ráda, co ne. Které barvy ano, které spíše ne. Budeme komunikovat emailem ve vašem volném čase. Napište mi třeba v jednu ráno, odpovím vám hned jak budu vzhůru.
Komunikace emailem se mi nejvíce osvědčila. Pravděpodobně kvůli hlavní výhodě, a to je čas na rozmyšlenou. Pro vás i pro mě.
Jako klientka ode mě například obdržíte prezentaci s inspirativními obrázky a základním rozvržením místnosti. Na běžné schůzce nebo při telefonické konzultaci byste ze sebe musela hned vychrlit nějaký názor.
V tomto případě ne.
Můžete se v klidu rozmyslet, poradit s manželem či dětmi a až pak mi napsat, jak jste se rozhodla a kterým směrem se mám dál ubírat. A bezesporná výhoda emailu je jeho psaná forma, takže se kdykoli vy i já můžeme k informacím vrátit.
Co od vás budu potřebovat?
V první řadě od vás budu potřebovat podklady. To znamená fotografie, jak to u vás vypadá tzv. stávající stav.
A také fotografie toho, co chcete, aby v místnosti zůstalo. A půdorys. Může to být dokument, který máte z realitní kanceláře, či naskicovaný půdorys od ruky. Podstatné je, aby na něm byly zobrazeny rozměry, včetně oken, dveří a třeba i radiátorů.3. VYJASŇOVÁNÍ

Například chcete navrhnout ložnici. Tak je jasné, že tam musí být postel. Jaká postel? S úložným prostorem? Bez úložného prostoru? S jakým typem úložného prostoru? Šuplík či odklápěcí mechanismus? Základní zadání zní, chci postel s úložným prostorem.
V průběhu návrhu vám pošlu nějaké inspirativní obrázky a základní návrh rozmístění nábytku. A ukáže se, že vy nepotřebujete jednu postel, ale dvě. Nebo že vlastně nechcete úložný prostor.
V tomto je právě úžasná komunikace emailem. Protože spousty věcí se vyjasňuje až v procesu návrhu. Kdybychom se kvůli každému vyjasňování museli scházet, tak je to opravdu projekt k nezaplacení.
V komunikaci emailem jdou psané informace průběžně s obrázky. Vždy je skvělé pokud jste jako klientka aktivní a pošlete mi obrázky s inspirací, která se vám líbí. Jak stylově, tak barevně. Případně mi popíšete, které kombinace materiálů máte ráda. To mně samozřejmě pomůže definovat styl pro vaši místnost.4. NÁVRH ŘEŠENÍ INTERIÉRU

Výsledkem naší spolupráce je celková prezentace vašeho interiéru.
Součástí návrhu:

Úvodní konzultace
Výběr materiálů a barevnosti
Výběr nábytku, osvětlení a doplňků
Revize finálního návrhu
Nákupní seznam

Součástí nákupního seznamu je i doporučení prodejen z vašeho okolí, kam se budete moci na vybrané věci zajet podívat, vyzkoušet a samozřejmě je i nakoupit.5. PAK UŽ JE TO NA VÁS

Všechny podklady vám zašlu na váš email ve formátu PDF a pak přijde čas se rozloučit.
Budete mít všechny informace potřebné k úpravě vašeho interiéru a hned se budete moc pustit do změn přímo u vás doma!


Zaujala vás moje nabídka?
Na řešení vašeho interiéru už nemusíte být sama.
Vyplňte kontaktní formulář a domluvíme se na dalším postupu.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Leave a Reply