Ing. arch. Julie Rawding

Návrhy interiérů na dálku

NÁVRH ONLINE

Bytový designér a jeho význam ve vašem životě

Váš domov by měl být odrazem vašeho osobního stylu, vašeho životního stylu i obecně vašeho postoje k životu. Jak poznáte, že potřebujete pomoc bytového designéra? Pokud se chystáte na rekonstrukci, tlačí vás čas a navíc sami cítíte, že vašemu interiéru něco chybí, je na čase povolat odborníka.

Bytový designér však není jen pro slavné a bohaté lidi, co nevědí, co s penězi. Ve skutečnosti vám takový designér ušetří spousty peněz, času a hlavně bolestí hlavy:)

Služba interiérového designéra přesto není pro každého. Je pro klienta, který dokáže ocenit designérovy kvality a jeho osobní nasazení při navrhování vašeho jedinečného interiéru.

  • Bytový designér šetří peníze

Váš byt/ dům je pravděpodobně to nejdražší, co jste si kdy v životě koupili. Poplatek za designéra je v řádech pouze jednotek procent z celkové ceny vaší nemovitosti. Ale nejen to, díky profesionálnímu designérovi se vyhnete nákladným chybám, které jako laik můžete snadno a bezděčně udělat.

Navíc pokud zvažujete prodej nemovitosti, kvalitní designér dokáže její hodnotu ještě zvýšit.

  • Bytový designér ví víc než vy

Návrhář odborně posoudí vaší situaci a je schopen vám podle vašeho rozpočtu naplánovat průběh prací tak, aby na sebe logicky navazovaly. Zároveň dokáže posoudit, které práce jsou důležité a které mohou počkat. A jak se říká víc hlav víc ví, a designér je bezpochyby hlava navíc.

  • Bytový designér šetří čas a námahu

Návrhář vám vybere a doporučí nábytek a úpravy přesně podle vašeho rozpočtu. Vy se nebudete muset trápit s obíháním obchodů a zkoumáním značek, výrobků a cen.

loznice povleceni

01 – Postel / 02 – Komoda / 03 – Křeslo / 04 – Pléd / 05 – Závěsy / 06 – Zrcadlo

  • Bytový designér funguje jako spojka

Návrhář interiéru je skvělou spojkou mezi architektem (pokud se pouštíte do stavby nového domu) či dodavatelem při rekonstrukci. Takový designér bude upozorňovat na věci, na které by se v zápalu stavby mohlo snadno zapomenout. Například budete chtít mini LED žárovky za vanou, kdo myslíte, že na to bude myslet?

  • Bytový designér myslí jinak

Návrhář je školený, aby viděl věci ve všech souvislostech. Navíc dokáže vypíchnout a vytvořit v každé místnosti tzv. „wow“ efekt. Navíc designér myslí jinak. Má školené oko a velmi rychle pozná zda je něco v pořádku či nikoli.

A v neposlední řadě designér vytvoří z vašeho domu domov!

bytový designér

PS: Možná mě sledujete již dlouho. Čtete poctivě všechny články na blogu, sledujete můj facebook, i youtube. Jen si stále nejste jistá, jak tu vaši předsíň, ložnici nebo třeba kuchyň s obývákem dotáhnout. Chcete to zvládnout sama, ale pořád to drhne.

Je skvělé, že se tak snažíte. Moc vám fandím a držím palce. Pokud byste chtěla pomoc a třeba popostrčit správným směrem a hlavně na to celé nebýt sama, podívejte se, jak vám mohu pomoc já.

den otců - jak vám můžu pomoci

Na řešení vašeho interiéru už nemusíte být sama. 

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Leave a Reply

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Více v NÁVRH ONLINE
Zavřít