Close

Jak bydlí Býk – Bydlení podle horoskopu

býk bydlení inspirace

Býci jsou ovlivňováni živlem země a to jim dává smysl pro praktické a materiální záležitosti. Mají klidnou a vyrovnanou povahu a hlavním smyslem jejich života bývá práce. Když se nadchnou pro nějakou myšlenku, rádi budou tvrdě a neúnavně pracovat na jejím uskutečnění. K životu se staví velmi zodpovědně. Soustředí se hlavně na finanční zabezpečení. Domov je pro ně velmi důležitý a vnímají jej také jako investici. Hmotné zázemí je pro ně velmi důležité, a rádi se obklopují hezkými věcmi, navíc dokáží ocenit luxus. Nejdůležitější pro ně ovšem je pocit pohodlí a bezpečí.

Každý Býk touží mít svůj dům se zahradou, protože jeho živlem je země a má k ní tak ze své podstaty blízko. Pokud se musí smířit s nějakým skromnějším bydlením, například v panelovém domě, určitě bude mít na balkóně truhlíky s květinami. A také bude vyrážet každou volnou chvíli někam do přírody.

Domov pro Býka znamená jistotu v nejistém světě.

Raději Vás pohostí u sebe, než aby se trmácel po návštěvách. To ovšem jen v případě, že má právě uklizeno a nemusel by se stydět za svůj domov. Ten pro něj vždy hodně znamená.

BÝK - bydlení horoskop

Obývací pokoj

Jako celý domov, obývací pokoj je ve znamení pohodlí. Velká až převeliká pohovka, musí být nejen pohodlná, ale také dobře vypadat. Je to hlavní bod obývacího pokoje. Mladší Býci volí tradiční kožené sedačky. Starší mohou zvolit sedačku s květinovým vzorem, který odkazuje na jejich hlavní koníček a to je pobyt na zahradě a v přírodě vůbec. Ovšem Býci se také, jako jedni z mála, nebojí volit sedačky bílé.
V obývacím pokoji milují různé druhy textilií, ať již na polštářích či závěsech, nebo přehozech. Vévodí jim luxusní materiály jako satén, samet či hedvábí.
V obývacím pokoji upřednostňují koberec, protože milují chůzi naboso. Jejich další radostí je posezení u zapáleného krbu.

Miluje domácí pohodu a dokáže ocenit materiální požitky, jako jsou luxusní věci nebo dobré jídlo.

Býk inspirace bydlení

Kuchyně

Býci milují dobré jídlo. S tím souvisí, že si i na kuchyni dávají záležet. Upřednostňují tradiční dřevěné skříňky, doplněné kamennou podlahou. Nebude chybět velká police s kuchařskými knihami a stojan na portské víno.

Ložnice

Býk je pod vlivem planety Venuše, známé jako planety lásky, ale také pohodlí, luxusu a potěšení všech smyslů. Býci jsou tvrdí pracanti, ale také si dokáží užít svůj odpočinek a přesně tomu odpovídá jejich ložnice. Obrovská postel s pohodlnou matrací, mnoha polštáři, pravděpodobně saténovými nebo sametovými. V ložnici bude pravděpodobně i televize, pro líná nedělní rána. A u postele najdete měkký koberec, pro příjemný pocit a pohodlné vstávání.
Typická barva pro Býčí ložnice je jemná růžová či lila.

býk bydlení ložnice

Koupelna

Koupelně vládne velká originální vana, ve které Býk bude odpočívat a nabírat síly. Pravděpodobně pro pocit ještě většího luxusu do lázně přidá i kapky Růžového oleje.
Na podlaze bude určitě alespoň malý koberec pro pocit pohodlí. A nezbytné je i topení pro nahřátí ručníků, které potěší po koupeli. Býci také milují měkké teplé župany.

Býk bydlení koupelna

Domov je pro Býka hlavně místem relaxace a nabírání nových sil. A co pro vás? Dejte mi vědět dole v komentářích

Julie Rawding

Julie Rawding

matka, tetka a architektka
Napište mi na: julie.rawding@gmail.com

Pomáhám ženám vytvořit si originální domov podle jejich gusta. Domov stejně jedinečný jako jsou ony samy. A to online a bez stresu.
Julie Rawding

Latest posts by Julie Rawding (see all)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE