Nemusíte zrovna věřit ve znamení horoskopu. Možná vám však charakteristika vašeho znamení může pomoc například při odhalení vaší oblíbené barevnosti. Nechejte se inspirovat moodboard, které jsem tentokrát připravila pro vodní znamení Raka, Štíra a Ryby. Možná zde najdete inspiraci pro vaše vlastní bydlení.

Rak

Svůj domov miluje nade vše.

Domov si vybírá nedaleko řeky či na břehu jezera. Pokud se mu toto nepoštěstí, určitě bude mít doma alespoň akvárium či malou fontánku.

Je to ten typ, co za sebou zavře dveře a relaxuje v pohodlí svého domova.

Neustále něco přestavuje, předělává či jinak mění. Miluje období od Vánoc do jara, kdy se mohou obměňovat tématické dekorace (Vánoce, Valentýn, Velikonoce). Mezi jeho oblíbené barvy patří zelená, bílá, světle modrá, ale i růžová či lila.

Cancer - Zodiac Decor

Raci jsou sběrači.

Mají na poličkách milion drobností, a rozhodně nepatří mezi minimalisty. Oni se tak však cítí příjemně. Milují staré obrazy a rodinné fotografie. Milují vlastně všechno staré, milují věci s historií a příběhem.
Nechoďte s nimi na trh či do bazarů. Vše se jim bude líbit a hodit!
 Doma Raka zastihnete sedícího v pohodlném křesle s rozečtenou knihou či v dětském pokoji, kde si bude hrát se svými dětmi. Rak svou rodinu miluje nade vše!

Štír

Domov Štíra bude stejně tajemný a fascinující jako Štír sám.

S tímto znamením rezonují slova jako silný, mocný, hluboký, vášnivý… Tíhne k tmavým barvám, hlavně tmavě červené a vínové, ale i modré a černé. Miluje osvětlení, které vytváří tajemná zákoutí a z materiálů obdivuje samet a těžké lesklé potahové látky. Nábytek ať už klasický či moderní bude vždy výrazný a opulentní.

Štíři milují umění a dekorace, zaměřují se na silné symboly a talismany.

Scorpio

Štír se nenechává zlákat měnivými módními trendy.

Určitě však jeho domov bude pohodlný. Štíři se nebojí různých společenských tabu. Nenechte se tedy rozhodit, pokud u štíra v obýváku naleznete umělecké znázornění smrti nebo sexu. Ať již ve formě jednoduchého figurativního umění či ve formě symbolů.

Doma štír potřebuje prostor, kde může přemýšlet nad tématy, kterým se ostatní snaží vyhnout.

Ryby

Domov ryb je místo pro klidnou meditaci, stejně jako pro vášnivé tvoření.

Ryby jsou nápadité, intuitivní a citlivé… Jsou to chameleoni, kteří neváhají smíchat všechny styly dohromady. Jsou závislé na svém domácím prostředí, kde se jedině cítí v bezpečí a kde mohou donekonečna snít svá neuvěřitelná dobrodružství. Ryby jsou snílci, kteří milují přírodní barvy – hlavně modrou a zelenou a potřebují velká okna s výhledy do dáli. 

Nikdy se nesnažte Ryby  uzavřít v žádných temných koutech.

Ryby milují umění, rády se na něj dívají. Stejně tak vědí, kam které dílo umístit, aby úžasně vyniklo v celé své kráse.

Pisces
Ryby více než jiná znamení ctí celkový koncept domova. Místnosti nemusí být stejné, a přesto jako jejich host budete pociťovat celistvost návrhu. A ne nějaký odosobněný design. Velmi citlivě propracovaný, pohodlný a příjemný domov.
Patříte mezi vodní znamení? Jaký je váš interiér? Jaké máte rádi barvy? Podělte se o své zkušenosti v komentářích. 

PS: Líbil se vám článek? Sdílejte ho s vašimi přáteli. Děkuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.