Close

Blíženci a jejich domov

Blíženci a jejich domov? Jak to vypadá u nich doma? Co mají rádi? Myslíte, že rádi přemísťují nábytek? Mají rádi návštěvy? Jaká je rostlina spojená s jejich znamením? Mají doma vůbec květiny? Jsou Blíženci vůbec někdy doma?

 

Blíženci milují společnost. Jsou velmi komunikativní a rádi zkoumají názory jiných lidí. Mají široký okruh zájmů a žijí činorodým a aktivním způsobem života. Jejich živlem je vzduch a planetou Merkur.

Muž ve znamení Blíženců

je nepřehlédnutelný, inteligentní a velmi výřečný, což mu umožňuje být ve společnosti v centru pozornosti.

Flower Power

Žena Blíženec

je kreativní, přátelská, otevřená a veselá. Má spoustu koníčků a široký okruh přátel.

Blíženci milují společnost. Rozhodně se jedná o znamení, které je více spojeno s městem než s vesnicí. Potřebují zkrátka žít ve víru velkoměsta. Večírky a společenské události to je jejich. Když už jsou náhodou doma, tak telefonují, čtou si a nebo píšou emaily. A určitě je zastihnete na některé sociální síti.

Rádi, ale vítají návštěvy i u sebe doma, ať již jde o přátele, členy rodiny nebo sousedy.

Blíženci mají dveře otevřené téměř pro každého.

Jejich domov rozhodně není nudný. Běžně přemísťují nábytek z místa na místo, takže až k nim příště přijdete je možné, že křeslo ve kterém jste posledně seděli bude v jiné místnosti.

blíženci a jejich bydlení

Jejich domov by měl být světlý s dostatkem denního světla a spoustou čerstvého vzduchu.

Blíženci vyznávají jednoduchý moderní styl. Důležitý je pro ně hlavně stůl a dostatek místa pro návštěvy.

Určitě u nich najdete extra místo, kde může přespat klidně i nečekaná návštěva a vždy mají v zásobě alespoň jednu láhev vína, kterou neváhají otevřít.


Chcete vědět, jak bydlí i ostatní znamení zvěrokruhu? Chcete získat přístup k nikdy nekončící inspiraci?

návrh interiéru online

Získejte klíč k mé stále se rozrůstající virtuální knihovně, plné inspirace

(nyní na vás čekají 3 ebooky se základními radami, kde a jak s čím začít, inspirace pro zařízení vašeho interiéru s nábytkem a doplňky od firmy KARE, tipy pro každý den a inspirativní obrázky pro vaše bydlení podle horoskopu)

Kam vám mohu zaslat tajný vstupní kód?Bedroom # Homelava

I Blíženci mají ovšem chvíle, kdy chtějí být o samotě a v takovou chvíli je najdete začtené do oblíbené knížky či zajímavého časopisu.

 V ložnici chtějí mít pouze to nejnutnější. Postel, noční stolek, lampičku a svou oblíbenou knihu.

Vzhledem k jejich aktivnímu společenskému životu se potřebují dobře vyspat. Takže ložnice je často v neutrálních barvách s těžkými zatemňovacími závěsy, které zabrání dennímu světlu Blížence vzbudit.

Blíženci milují moderní umění a je možné že v obývacím pokoji najdete výrazné moderní obrazy anebo alespoň umělecké plakáty. Milují zrcadla a rádi je používají jako dekorace.

Gemini Interior

Konvalinka je květina spojená s tímto znamením.

Interiérové rostliny rozhodně nejsou pro Blížence vhodnou volbou. V jejich uspěchaném životním stylu, zapomínají na pravidelnou zálivku svých rostlin a tak se jim pěstování moc nedaří. Řezané květiny je neuspokojí, protože vadnou. Nejlepší volbou jsou pro ně tedy (bohužel) květiny umělé.

Pokud by se v domácnosti Blížence našla volná místnost, určitě ji využije jako studovnu. Tady bude mít všechny své knihy, ale zcela určitě i svůj počítač, který ho spojí s celým světem.

Jak bydlí ostatní znamení zvěrokruhu?

Zdroj: Paul Wade Home astrology

PS: Líbilo se vám co jste si přečetli? Pokud ano, sdílejte článek se svými přáteli. 

Julie Rawding

Julie Rawding

matka, tetka a architektka
Napište mi na: julie.rawding@gmail.com

Pomáhám ženám vytvořit si originální domov podle jejich gusta. Domov stejně jedinečný jako jsou ony samy. A to online a bez stresu.
Julie Rawding

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Více v BYDLENÍ PODLE HOROSKOPU
býk bydlení inspirace
Jak bydlí Býk – Bydlení podle horoskopu

Býci jsou ovlivňováni živlem země a to jim dává smysl pro praktické a materiální záležitosti. Mají klidnou a vyrovnanou povahu...

Zavřít