Close

Beran a jeho stylové bydlení

beran a jeho bydleni podle horoskopu

Znamení Berana je tradičně spojované s novými začátky a tedy, ne náhodou, také spojené s prvním jarním dnem. Beran je často tvrdohlavý, dynamický, positivní a impulsivní. Miluje být první a tak je ostatními často vnímán jako egoistický sobec.

Jak Beran bydlí? Projeví se tyto vlastnosti v beraní domácnosti?

Beraní domácnost

Beran je často tak zaneprázdněn, že domácnost se často dostane až na konec seznamu jeho povinností. Sice by si přál, aby to měl doma hezké, ale ono je pořád co dělat, kam jít, něco dalšího vidět a zažít… Takže domácnost skončí jako ta méně podstatná. Ale práce v domácnosti Beran miluje. Bohužel tak moc, že jich začne několik naráz a pak má potíže cokoli dokončit.

Beran je zkrátka akční a to se odráží i v jeho domácnosti. Miluje volný prostor. Což má občas za následek impulsivní organizaci domácnosti. Zvlášť v případě, že se doma nakupilo několik rozdělaných projektů. Takovýto úklid má pak na Berana báječný terapeutický vliv.

Vchod

Ideální vchodové dveře jsou tradiční dřevěné, natřené lesklou zářivou červenou barvou, doplněné bronzovou klikou.

Beran miluje červenou barvu. V jakémkoli odstínu a jakémkoli množství.

Obývací pokoj

Beran si musí dávat pozor, aby si místnosti nezavalil věcmi a svými rozpracovanými projekty. Je ideální pokud se vyhne, alespoň v obývacím pokoji,  nepořádku a hromadění. V beraním interiéru se také objevuje červená barva, avšak v tlumenějším matném provedení. Berani snesou červenou i na velkých plochách, jako výmalbu zdí či na potahu pohovky.

Protože patří mezi ohnivé znamení je báječné pokud má doma krb či krbová kamna.

U Berana vyhrávají na celé čáre podlahy, které se snadno udržují. Tedy laminát, linoleum, marmoleum, betonová stěrka či dlažba jsou pro Berana skvělé. Pokud se rozhodne pro koberec, bude v neutrální barvě, doplněn výraznými kusovými koberečky.

Domov berana

Kuchyně

Jejich kuchyně není centrem domácnosti, pouze v čase přípravy jídla je v kuchni plno. Právě proto, že Berani mají vždy něco důležitější na práci, jejich kuchyně je vybavená všemi možnými pomocníky. Myčka na nádobí, mikrovlná trouba, velký plně zásobený mrazák atd. Milují nerezové nádobí a v nerezu by měli nejraději snad vše, od dřezu až po pracovní desku kuchyňské linky. Mají rádi prostě „moderní vymoženosti“.

A hlavně:

Beran jí, aby žil. (ne obráceně)

Beran a jeho kuchyně

Ložnice

Beran miluje spaní ve výškách. Mladší si budou libovat ve spaní ve vyvýšené posteli či posteli zbudované v patře. Ostatní se spokojí s vysokoou postelí s úložným prostorem.

Koupelna

Jednoduchá až minimalistická koupelna, která se snadno udržuje v čistotě.

Beran nepatří mezi znamení, které tráví hodiny v koupelně. Má pořád, co na práci, tak se nijak zvlášť v koupelně nezdržuje. Určitě však upřednostní sprchu před vanou a elektrický kartáček před obyčejným.

Přesto by vystresovaným Beranům, jednou za čas, udělala dobře dlouhá koupel s vonným olejem. K tomu hořící svíčka jako připomenutí ohně, který patří k jejich znamení. I Berani si potřebují alespoň na chvilku vydechnout.

Skvělou rostlinou do Beranní koupelny je Aloe Vera. Beran vůbec miluje kaktusy a sukulenty. Jejich minimalistický vzhled skvěle doplňuje moderní a čisté linie Beraního interiéru.

Pokoj na víc

Pokud žena ve znamení Berana má k dispozici volný pokoj. Určitě jej využije pro svou tvorbu. Ať již půjde o různé typy ručních prací či jako místo pro malování obrazů.

Beran je akční typ, takže ho nakonec doma možná vůbec nezastihnete:)

Jste Beran? Jaká je vaše domácnost? Máte rádi červenou barvu? Těším se na vaše komentáře.

A bydlete hezky,


bydlení jako ze žurnálu online kurz

více informací o kurzu

Julie Rawding

Julie Rawding

matka, tetka a architektka
Napište mi na: julie.rawding@gmail.com

Pomáhám ženám vytvořit si originální domov podle jejich gusta. Domov stejně jedinečný jako jsou ony samy. A to online a bez stresu.
Julie Rawding

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Více v BYDLENÍ PODLE HOROSKOPU
Bydlení podle horoskopu – Vodní znamení

Nemusíte zrovna věřit ve znamení horoskopu. Možná vám však charakteristika vašeho znamení může pomoc například při odhalení vaší oblíbené barevnosti....

Zavřít