Close

Inspirace z architektury

inspirace z architektury

Možná máte jasnou představu v jakém stylu a v jaké barevnosti byste si přáli vytvořit svůj interiér. Možná si jste si i jistá, které vzory vás přitahují a i v obchodě s dekoracemi jdete rovnou k doplňkům ve vaší oblíbené barvě.

Začněte tvořit

V tom případě je nejlepší pokud si rovnou začnete tvořit svou moodboard – vizi vašeho interiéru.  Pokud si však jistá nejste ani trochu, a nemáte ani představu kde začít, moodboard je tu také pro vás. Začněte sbírat inspirativní obrázky z časopisů o bydlení či lifestylových časopisů, vystřihujte obrázky se stylem interiéru, který se vám líbí a nezapomeňte ani na ústřižky látek a tapet, které vás zaujmou.

Najděte svůj styl

Při vkládání těchto vašich výstřižků na jednu čtvrtku či nástěnku budete možná překvapena kam vás tato inspirace zavede. Možná objevíte, že máte ráda styl, který by vás ani ve snu nenapadl. A budete mít chuť tento styl vyzkoušet v celém svém bytě či domě.

Jděte ven

Barevnou inspiraci můžete najít v přírodě, ale například i v architektuře. V architektonických detailech se můžete inspirovat i pro styl, kombinaci materiálů nebo třeba texturu, která by se vám líbila i v interiéru.

Chcete ještě více inspirace a nechce se vám nikam chodit?

Zvu vás do své inspirativní virtuální knihovny

 

Kam vám mohu zaslat tajný vstupní kód?Julie Rawding

Julie Rawding

matka, tetka a architektka
Napište mi na: julie.rawding@gmail.com

Pomáhám ženám vytvořit si originální domov podle jejich gusta. Domov stejně jedinečný jako jsou ony samy. A to online a bez stresu.
Julie Rawding

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Více v DESIGN INTERIÉRU
televize v dětském pokoji
3 důvody, proč televize do dětského pokoje nepatří

Nedávno se mne ptala kamarádka, zda si myslím, že umístění televize v dětském pokoji je dobrý nápad. A hlavně, co si...

Zavřít